TAHSİN BECAN: “TÜM YALOVA SEÇMENİNE SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova’dan Cumhuriyet Halk Partisi 1. sıra adayı olarak katıldığı, 14 mayıs genel seçimlerinde Yalova’yı temsilen milletvekili seçilen Tahsin BECAN, yerel medya’ya açıklama yaparak, oy veren tüm Yalova seçmenlerine teşekkür etti.


“Tarihi bir seçimden ülke ve Yalova olarak alnımızın akıyla çıktık . Yapılan onca spekülasyonlara rağmen , bir-iki münferit olay dışında , ülke sathında hiçbir vukuat yaşanmaması halkımızın ne kadar aklı selim olduğunun en bariz örneğidir. Partimize teveccüh göstererek bize tercih hakkını kullanan tüm Yalova seçmenlerine sizlerin huzurunda teşekkür ederim.”


“Adalet ve Kalkınma partisinden milletvekili seçilen Ahmet BÜYÜKGÜMÜŞ ve Meliha AKYOL’u da şahsım ve partim adına tebrik ederim.”
Bundan sonra sayın Büyükgümüş ve sayın Akyol ile Yalova’ya hizmet etmek için beraberce çalışacaklarına dair hiçbir şüphesi olmadığının altını çizen Tahsin BECAN; büyük orandan ikinci tura kalan Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası, ortaya çıkacak siyasi tabloyu daha detaylı yorumlayarak, Yeni bir yol haritası ile mecliste Yalova’yı temsil edeceğinin altını çizdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.