TUFAG’TA KAYITLAR BAŞLADI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Turizm Folklor Araştırma Geliştirme Spor Kulübü (TUFAG), yeni dönem kayıtlarının başladığını duyurdu.

TUFAG sosyal medya hesaplarından gerçekleştirilen duyuruda, kayıtların 11 Eylül 2023 ile 25 Eylül 2023 tarihler arasında TUFAG Merkez Binası’nda gerçekleştirilebileceği duyuruldu.

30 Eylül 2023 tarihinde halk oyunları çalışmalarının başlayacağını açıklayan TUFAG Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Altıparmak, “Kurulduğumuz 8 Ağustos 1984 tarihinden bu yana Yalova’da her yaş grubundan binlerce kişinin gösterilerinde halk oyunlarıyla tanıştığı, salonlarında eğitim aldığı, festivallerinde dans ettiği ve yabancı kültürlerle tanıştığı TUFAG’ın yeni dönem çalışmalarına başlamış bulunuyoruz. 11 Eylül tarihi itibari ile yeni dönem kayıtlarımıza başladık. 25 Eylül’e kadar kayıtlarımızı sürdüreceğiz ve yeni dönem çalışmalarımıza 30 Eylül Cumartesi günü başlayacağız. Tüm hemşehrilerimizi, gençlerimizi ve çocuklarımızı çalışmalarımıza katılmaya ve kayıtlarını yaptırmak üzere merkez binamıza bekliyoruz.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.