TUTUK, “HER MAHALLEMİZ BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, mahalle ve merkez köy muhtarları ile bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Düzenlenen toplantıya, Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Şahin, Bahaddin Erbay, Ahmet Sarıduman ve Volkan Dadaloğlu ile mahalle ve merkez köy muhtarları iştirak etti.

Başkan Vekili Tutuk,  her ay düzenli olarak muhtarlar ile bir araya gelmeye yapılan ve yapılacak çalışmaları muhtarlar ile istişare etmeye devam ediyor. Toplantıda konuşan Tutuk, “Yalovamızın her mahallesi bizler için çok önemli. Çalışmalarımızı tek tek değil, bir bütünlük içerisinde ele alıyoruz. Çalışmalarımızın mahalle sınırlaması yok. Hangi mahallemizin neye ihtiyacı var ise göreve geldiğimiz ilk günden beri bunları gidermek için çalışmaya, hizmet üretmeye devam ettik. Bu hizmetleri de artırarak hemşehrilerimize sunmayı sürdüreceğiz” dedi.

Toplantının daha sonraki bölümlerinde muhtarlar kendi mahallelerine ilişkin sorunları ve önerileri dile getirdiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.