VATANDAŞLARIMIZ KENDİ İLÇELERİNDE HİZMETE ULAŞILABİLECEK

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Çiftlikköy ve Altınova Noterleri Kısa Zamanda Açılıyor.

Her geçen gün büyüyen Yalova’da ihtiyaçlar doğrultusunda Altınova ve Çiftlikköy ilçelerinde talep edilen noterlik hizmeti kısa süre sonra hayata geçecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ak Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol; “İlimizin büyümesi ve ticari faaliyetlerin artmasıyla beraber Altınova ve Çiftlikköy ilçelerimizin ihtiyacı olan noter hizmeti için daha önce Adalet Bakanımız Abdülhamit Gül’ü ziyaret ederek görüşmeler gerçekleştirip, ilimizin ihtiyaçlarını bildirmiştik. Yapılan çalışmalar sonrası iki ilçemiz için çok önemli bir hizmet noktası olan noterlik kararı Adalet Bakanlığımız tarafından duyurulmuştu. Geçtiğimiz günlerde Altınova ve Çiftlikköy ilçelerimiz için noterlik ilanı yayınlandı. Kısa sürede resmi sürecin tamamlanıp noter merkezlerinin faaliyete geçmesiyle hem ilçelerimizdeki vatandaşlarımız hizmete kolay ulaşacak hem de merkezdeki yoğunluk azalacak. İlimize yakın ilgisini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamit Gül’e teşekkür ederiz” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.