YARALARIMIZI BİRLİKTE SARACAĞIZ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Türkiye Astsubaylar Derneği (TEMAD) Yalova İl Başkanı Erdoğan YILDIZ yaptığı açıklamada; “Gün yaralarımızı birlikte sarma günü diyerek; Öncellikle birkez daha Depremde kaybettiğimiz Canlarımıza Allah’tan rahmet, Yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz.

Ülke olarak zor zamanlar geçirdiğimiz şu kara günlerde Bizler Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Yalova İl Yönetimi, Kadın Kollarımız ve Tüm Üyelerimizle  birlikte dün olduğu gibi bugünde yarında en önde Yüce Türk Milletinin emrinde ve hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Depremin ilk gününden bu yana maddi ve manevi her daim Depremzede Kardeşlerimizin yanında olan emekli ve çalışan meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu Ülke için en fazla Şehit vermiş Gazi olmuş bir camia olarak bundan sonraki süreçte de halkımızın yanında olmaya yaraları birlikte sarmaya devam edeceğiz. Her Yöneticimiz, her üyemiz yanınızdadır. Dileriz ki bu yaşadıklarımız son olur. Allah yar ve yardımcımız olsun.” İfadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.