YÜRÜYEN KÖŞK HİKAYESİ  ÇOCUKLAR İÇİN SAHNELENECEK

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi yeni yılda birbirinden zevkli ve eğitici etkinliklerle sevgili çocukların yanında olmaya hazırlanıyor.

Yürüyen Köşk Kültür ve Sanat Sezonu kapsamında çocuklar için düzenlenecek etkinliklerin açılışı bu hafta sonu “Yürüyen Köşk” Çocuk Oyunu ile yapılacak.

6 Ocak Cumartesi günü ücretsiz olarak sahnelenecek gösteri, 13.00, 15.00 ve 17.00 saatlerinde 3 seans olarak yapılacak. Yalova Belediyesi Çocuk Tiyatrosu’nda düzenlenecek etkinliğe; www.yalova.bel.tr adresindeki etkinlikler kısmında ki kayıt işleminden sonra ebeveynlerin telefonlarına SMS ile gelecek olan Qr kodu okutularak sahnelenecek oyun izlenebilecek. Yapılan uygulamayla 3 farklı oyun için kayıt yaptıran ve oyunlara gelmeyen ebeveynler devam eden süreç içinde kayıt yaptıramayacak.

Yürüyen Köşk’ün hikayesini çocuklarımıza sahnelemek için, miniklerimizi ve kıymetli ebeveynlerini “Yürüyen Köşk” Çocuk Oyununa bekliyoruz…

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.