ERZURUMLULARDAN ÖZYİĞİT’E TAM DESTEK

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

AK Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova’da yaşayan Erzurumlu vatandaşlarla düzenlenen programda bir araya geldi.

Altınova’yı ilçede yaşayan vatandaşlarla birlikte yöneteceklerini dile getiren Özyiğit, Hınıs’ta da kaymakamlık yaptığını hatırlatarak Erzurum’u ve Erzurum insanını çok iyi tanıdığını dile getirdi.


Seçim çalışmalarını hız kesmeksizin sürdüren AK Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova’da yaşayan Erzurumlu vatandaşları tek çatı altında toplayan Anadolu Erzurumlular Derneği’nin düzenlediği programa katıldı. AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte programa katılan Özyiğit, Erzurumlular tarafından sevgi seli ile karşılandı. Dernek başkanı ve AK Parti Altınova Belediye Meclisi adayı Ferman Durmaz, AK Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit ve AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül’ü dernekte ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade etti.


Burada Erzurumlu vatandaşlara hitap eden AK Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit Erzurum’da da görev yaptığını dile getirdi. Özyiğit, “Erzurum Hınıs’ta kaymakamlık yaptım. Erzurum’u da, yüreği vatan ve millet sevgisi ile çarpan yüce gönüllü Erzurum insanını da yakından tanırım. Bugün burada Erzurumlu vatandaşlarımızla bir arada olmanın mutluluğu ve gururu içerisindeyim. Altınova ilçemizi hep birlikte yöneteceğiz. İlçemizde yaşayanların görüşleri, talepleri, önerileri bize rehberlik edecek” dedi.


Programda Erzurumlu vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden AK Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit kendisine yöneltilen soruları da yanıtladı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.