İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HALİL İBRAHİM AKMEŞE’NİN II. EĞİTİM DÖNEMİ MESAJI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının II. Döneminin başlaması vesilesiyle bir mesaj yayımladı.


“kmeşe mesajında; Birçok yenilikçi proje ve çalışmayla verimli bir şekilde geçirdiğimiz birinci dönemin ardından 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının ikinci dönemini aynı istek ve azimle karşılıyoruz. Bizler eğitim neferleri olarak yorulmak nedir bilmeden eğitim meşalemizi daha ilerilere götürmek için çalışmaya daima devam edeceğiz.


Çocuklarımızın ikinci evleri olan okullarımızı sınıf içi materyallerimizden fiziksel ortamların düzenlenmesine kadar el birliğiyle ikinci döneme hazırladık. Okul öncesi öğrencilerimizle taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilerimizin ücretsiz yemek hizmetinden yararlanması için gerekli tüm hazırlıkları yaptık. İkinci eğitim döneminde de yeni proje ve uygulamalara yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimizle birlikte imza atmak için yola çıkıyoruz.


Sevgili Öğrencilerimiz,


Karnelerinizle birlikte sizlere hediye edilen kitapları okuyarak geçirdiğiniz yarıyıl tatili sonrasında yepyeni bir heyecanla ikinci döneme başlıyorsunuz. Hepiniz öğrendiğiniz bilgilere yenilerini ekleyerek ilerleyeceksiniz. Sizlerden beklentimiz derslerinize sımsıkı çalışmanız ve hayalini kurduğunuz hedeflerinize emin adımlarla yürümenizdir. Hepinize arzu ettiğiniz başarılara ulaşacağınız başarılı bir dönem diliyorum.


Kıymetli Velilerimiz,


Sizin de desteğinizle geçirdiğimiz güzel bir dönemin ardından kaldığımız yerden çalışmalarımızın üzerine yenilerini ekleyerek devam ediyoruz. Ayrıca bu dönemle birlikte çocuklarımızın okulda oldukları sürede sağlıklı beslenmeleri için tüm okul öncesini kapsayacak olan ücretsiz yemek uygulamasını da başlatıyoruz. Bize emanet ettiğiniz çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirebilmek için bu dönem de birlikte çok güzel işler başaracağımıza ve her zaman olduğu gibi sizlerin, öğrencilerimizin eğitiminde etkin bir rol alarak yanımızda olacağınıza olan inancımla huzurlu bir eğitim dönemi diliyorum.


Değerli meslektaşlarım,


Büyük fedakârlıklar göstererek geçirdiğimiz bir dönemin ardından yeni bir döneme hep birlikte başlıyoruz. Hep birlikte keyifle çalıştığımız birinci dönem sonrası yeni döneme başlarken şu ana kadar verdiğiniz emekler ve bundan sonra yapacağınız çalışmalarınızdan dolayı hepinize şimdiden teşekkür ediyor, başarılı bir yeni eğitim dönemi diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.