MUHTARLARDAN BAŞKAN TUTUK’A ZİYARET

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova merkez mahalle ve köy muhtarları 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret etti.

Başkan Mustafa Tutuk, muhtarlarla yaptığı buluşmada Yalova Belediyesi’nin mahallelerde yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunan heyete günün anlam ve önemine istinaden çeşitli hediyeler takdim edildi. Başkan Tutuk, Yalova Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kandemir, mahalle ve köy muhtarları ziyaret sonunda toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kandemir, “Başkanımıza Teşekkür Ediyoruz”

Tüm muhtarlar adına konuşanYalova Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kandemir, “Yalova Belediyesi bizlerden gelen talep ve önerileri hiçbir zaman geri çevirmiyor. Mahallemizde olan herhangi bir sorun ve öneriyi bizler kolaylıkla belediyeye iletiyoruz. Bu anlamda Belediye Başkanımız Mustafa Tutuk’a ve ekibine de tüm muhtarlarım adına teşekkür ediyorum. Mahallelerimiz için birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Tutuk, “Muhtarlarımızla Omuz Omuza Çalışıyoruz”

Vatandaşlara hizmetlerin kesintisizce ulaşmasında muhtarlarla sürekli istişare halinde çalışma yürüttüklerini söyleyen Başkan Mustafa Tutuk ise, “Zaman zaman gerek toplantılarda gerekse mahalle ziyaretleriyle muhtarlarımızla bir araya geliyoruz. Her zaman muhtarlarımızla birlikte çalışmaya özen gösteriyoruz. Bu vesile ile yerel yönetimlerimizin temel taşı kıymetli muhtarlarımızın ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’nü bir kez daha kutluyorum. Tüm mahallelerimize yatırımlarımız artarak devam edecek” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.