ORAL: 2053 VE 2071 VİZYONU HEDEFİNE ULAŞACAĞIZ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Subaşı Samsunlular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Subaşı Samsunlular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şeref Şahin ve yönetimi ile dernek üyeleriyle bir araya geldi.

2053 ve 2071 vizyonu

Subaşı Samsunlular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şeref Şahin’in ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada Başkan Oral 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri için Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.

Başkan Oral, “İnşallah Türkiye, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2053 ve 2071 vizyonu hedefine ulaşacaktır.

İlmek ilmek işliyoruz”

Mücadelemize inanan hemşerilerimizle büyük ve güçlü Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Hedefimiz belli, şevkimiz diri, adımlarımız sağlam. 28 Mayıs zaferini hep birlikte ilmek ilmek işliyoruz.

Güvenin göstergesi”

Milletimiz 14 Mayıs’ta, koltuk paylaşımı üzerine kurulu; kavgasız, gürültüsüz, hilesiz-hurdasız günleri geçmeyen koalisyon masasına onay vermemiştir. Mecliste çoğunluğu 323 milletvekiliyle Cumhur İttifakı’na vermesi hem güvenin göstergesi hem de irade beyanıdır.

“İstikrar sürsün, Türkiye büyüsün”

Şimdi önümüzde 28 Mayıs’ta yapılacak seçimler var. 14 Mayıs’ta ‘İstikrar Sürsün, Türkiye Büyüsün’ diyen tüm vatandaşlarımız, 28 Mayıs’ta da mecliste oluşan tabloyu güçlendirerek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteği verecektir. Mutlaka sandığa gidelim ve irademizi ortaya koyalım” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.