ORAL: DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral tüm imkanları seferber ederek Altınova’nın üretip büyüdüğünü ifade ederek, “Güçlü Türkiye hedefleri doğrultusunda Altınova olarak ilk günkü aşkla hizmet ediyoruz” diye konuştu.

Eşsiz doğası, turizmi, tarihi, tarım ve sanayi kimliği ile Yalova’nın gözde ilçesi Altınova’da alt yapı ve yol çalışmaları için seferberlik devam ediyor.

Yol çalışmaları

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, konforlu ve güvenli bir ulaşım için başlattıkları çalışmalar hızlı bir şekilde devam ettiğini söyledi. Son çalışmalarda 6 bin ton asfalt uygulamasının yapıldığını ifade eden Başkan Oral, “Sağlık Caddesi, Atatürk Bulvarı ve ilçe merkezdeki yol çalışmaları devam ediyor. Asfalt çalışmalarımız kasım ayı içerisinde tamamlanacak.

Kaldırım çalışması

Bunun yanında kaldırım çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Toplamda 11 bin metrekare baskı beton kaldırım çalışmalarımız 2023 yılı içerisinde bitecek. Engelli vatandaşlarımızın kullanımını kolaylaştıran 2 metre genişliğindeki kaldırım çalışmalarımıza muhtelif yerlerde devam ediliyor. toplamda 5400 metre uzunluğunda kaldırım yapılacak” diye konuştu.

“Sabrınız için teşekkürler”

Altınovalı hemşerilerine, başta pandemi ve uzun süren olumsuz hava koşulları ile devam eden çeşitli alt yapı çalışmalarından dolayı gösterdikleri için sabır için teşekkür eden Başkan Dr. Metin Oral, “Altınova’da her anlamda ve alanda hayata geçirdikleri yüzlerce özel proje ile yaşam standartlarını en üst seviyeye taşıdık. Ama daha yapacak çok işimiz var. İlk günkü aşkla, heyecanla çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.