YALOVA AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI UFUK YALÇIN’DAN ZİYARETLER

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ufuk Yalçın, Yalova Belediye Başkanlığına asaleten seçilen Mustafa Tutuk’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yalova Belediye Başkan Vekilliği döneminde Yalova’nın kısa sürede çehresini değiştiren Mustafa Tutuk’un, asaleten görevi almasıyla Yalova’ya hizmetin artacağını da ifade eden Yalova Ak Parti Milletvekili A. Adayı Ufuk Yalçın,’ Yalova Belediyesini borçlarından, icra memurlarından arındıran, Yalova’mızı hak ettiği değere kavuşturan Yalova Belediye Başkanımız Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret ettik. Vekaleten yürüttüğü göreve asaleten gelmesi ile kendilerine hayırlı olsun temennilerinde bulunduk. Bizler inanıyoruz ki Yalova’mız, Mustafa Tutuk ilke daha yaşanılabilir bir hale geliyor.’ dedi.

Yalova Ak Parti Milletvekili A. Adayı Ufuk Yalçın’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk,’ Değerli kardeşimiz Yalova Ak Parti Milletvekili A. Adayı Ufuk Yalçın’ın bizleri ziyarete gelmesi son derece memnun etti. Kendisi ile Yalova’mız ve ülke siyasetimize dair hoş sohbette bulunduk.’ ifadelerine yer verdi.

Yalova Ak Parti Milletvekili A. Adayı Ufuk Yalçın, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ziyareti sonrası, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ve Ak Parti Tavşanlı Belde Teşkilatını ziyaret etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.