HANE TARAMASI MUSTAFAKEMALPAŞA MAHALLESİ’NDE DEVAM EDİYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından 14 mahalle için başlatılan tarama çalışması Mustafakemalpaşa Mahallesi’nde devam ediyor.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un talimatları doğrultusunda mahalle taramalarına devam eden Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü personelleri Yalova’da girilmedik hane kapısı bırakmıyor. Kapısı çalınan hanelere görevliler tarafın Başkan Tutuk’un selamları iletilirken vatandaşların talep ve istekleri not alınıyor.

Mustafakemalpaşa Mahallesi’nde aile taramalarının devam ettiğini belirten Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü yetkilileri; “Mahallerimizde aile taramalarına ara vermeden devam ediyoruz.  Mustafakemalpaşa Mahallemizde de diğer mahallelerimizde yapmış olduğumuz gibi vatandaşlarımızın talep ve isteklerini dinliyoruz. Vatandaşlarımızın talep ve isteklerinin yanında hanelerde engelli, yaşlı, ihtiyaç sahibi, hasta, öksüz, yetim, şehit ve gazi yakını olup olmadığını tespit ediyoruz. Yapılan hane taramasıyla tüm hanelerden alınan notlar sorumlu müdürlüklerimize ileterek kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlıyoruz” dediler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.