ÜNLEM ÜSTEL’DEN 19 MAYIS AÇIKLAMASI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Milliyetçi Hareket Partisi Yalova 1. sıra Milletvekli Adayı Ünlem Üstel 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramı dolayısı ile masaj yayınladı.

 

Üstel Mesajında; “19 Mayıs, 96 yıl önce Gazi Mustafa Kemal’in Samsun’da yaktığı bağımsızlık ateşinin, çaresizlik içerisindeki Türk milletinin umutlarını yeniden canlandırarak aydınlığa ulaşmasının ilk adımıdır.

 

Bağımsızlığına düşkün Türk milletine vurulmak istenen esaret zincirlerinin parçalandığı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna öncülük eden Kurtuluş Savaşı’nın ilk kıvılcımının tarihidir.
Mustafa Kemal Atatürk, bu kutlu günü geleceğimizin ve Cumhuriyetimizin savunucusu Türk gençliğine armağan etmiştir. Türk Gençliği’nin Atatürk’ün emaneti olan Türkiye Cumhuriyetine ve ebediyen hür ve bağımsız yaşayacak Türk Milletine karşı görev ve sorumluluklarını yerine getireceği konusunda kuşkumuz yok.

 

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygı ve rahmetle anıyor, başta gençlerimiz olmak üzere değerli Yalova halkının ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.

ibrahim sevinçler

ibrahim sevinçler

5 Ekim 1951 Yılında Koçana doğumlu olan ve ne yazık ki 2 Nisan 2021 yılında hayat dersini bitirmiştir. Ses, Resim Sanatçısı, Gazeteci ve 1. Derece Devlet Memuru Emeklisi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.