AK Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Koçal’dan Açıklama

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

“Yalova’ya hizmeti çoğaltmaya çalışacağız. Hedefimiz; Yalova’yı Türkiye’nin en huzurlu, mutlu kenti yapmak”

Yalova Belediye Başkanı ve Ak Parti Yalova Belediye başkan adayı Yakup Koçal, “Yalova’ya hizmeti çoğaltmaya çalışacağız. Hedefimiz Yalova’yı Türkiye’nin en huzurlu, mutlu kenti yapmak” dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, 21 belediye başkan adayının tanıtıldığı toplantıya katılan ve Yalova Belediye Başkanlığına aday gösterilen Yakup Koçal, cuma namazını kılmak için Ak Parti Yalova İl Başkanı Mustafa Pehlivan ve beraberindeki partililerle Yalova Merkez Camisi’ne geldi. Koçal, burada halkın tebriklerini kabul etti. Bu sırada, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Erusluda Koçal’ı kutladı.

Aday gösterilmesiyle ilgili gazetecilere açıklamada bulunan Koçal, kampanya döneminde Yalova’da hizmet ve projelerin tartışılmasını umduğunu söyledi. Koçal, şöyle konuştu:

“Önümüzde 3,5 ay var. Bu seçimi huzurlu bir ortamda keyifle geçirerek önümüzdeki 5 yılda Yalova’ya bu kez iktidarın gücünü de yanımızda hissederek ki dün onu hissettik, Yalova’ya hizmeti çoğaltmaya çalışacağız. Hedefimiz; Yalova’yı Türkiye’nin en huzurlu, mutlu kenti yapmak. Bunun için 5 yıl daha var gücümüzle bu halka hizmet etmeye çalışacağız. Arkadaşlarımız ve partimizle iyi bir kampanya dönemi geçireceğimizi düşünüyorum. Umarım kampanya döneminde Yalova’da hizmet ve projeler tartışılır. Gündem bu olur. Ben, Yalova’da bunu bekliyor düşünüyorum.”

AK Parti Yalova İl Başkanı Mustafa Pehlivan da Koçal’ın aday gösterilmesiyle ilgili şunları söyledi:

“Biz baştan da söyledik. Aday adaylarımız vardı. ‘Aday adaylarımız içerisinde hangisi tespit edilirse hep beraber Yalova için çalışacağız’ demiştik. Adayımız artıkYakup Koçal, bunun tartışması yok. Bu günden itibaren artık siyasi bir takım demagojileri bir kenara bırakıp Yalova için üreteceğimiz projelere yöneleceğiz. Bu andan itibaren tüm enerjimiz ve motivasyonumuzu bu yönde harcayacağız. Hep birlikte, ekibimizle birlikte, teşkilatlarımızla birlikte, bu konuda çalışma yapacağız.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.