ALTINOVA’DA SÖZ SIRASI ESNAFTA

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, vatandaşla birebir temasta olan ilçe esnafıyla istişarelerine devam ediyor.

İlçe esnafını ziyaret eden Başkan Oral, hem ilçeye kazandırdıkları hizmetleri anlattı hem de esnafın sorunlarını dinledi.

Her öneri dikkate alınıyor

Yoğun programına rağmen sık sık yaptığı, ev, okul ve esnaf ziyaretleri ile sokağın nabzını tutan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçe esnafıyla bir araya gelmeyi de ihmal etmiyor. Esnafın sorunlarına kulak veren Başkan Oral, daha yaşanabilir bir Altınova için gelen her öneriyi de dikkate alıyor.

“Ticaret hareketlenecek”

İlçeye kazandırdıkları her hizmetin ekonomik anlamda esnafa da katma değer sağladığını dile getiren Başkan Oral, “Yaptığımız yatırımlarla Altınova, Yalova’nın en gözde ilçelerinden biri haline geldi. Özellikle ziyaretçi ağırlamaya başladığımız Deniz Feneri Müzemiz, Engelsiz Kuş Gözlem Kulesi ve Doğa Parkımız, sahildeki çalışmalarımız ilçemizi özellikle turizm anlamında öne çıkarıyor. Yerli ve yabancı ziyaretçi sayılarındaki artış, doğrudan ticari hareketliliğin artmasını sağlayacak” dedi.

Gerek ticari gerekse de ilçedeki sosyal yaşama dair beklentilerini Başkan Oral’la paylaşan esnaf da, ziyaretleri nedeniyle Başkan Oral’a teşekkür etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.