AK PARTİ CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE İDDİA’LI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova AK Parti teşkilatı İl başkanı ve milletvekilinin katılımı ile Cumhurbaşkanı seçimlerini için iddialı başlangıç yaptı

 
Yalova AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, ‘’Milletimiz, 10 Ağustos’ta ilk defa kendi oylarıyla Cumhurbaşkanını seçecek ve Türkiye’nin geleceğin şekillenmesine ve devletin yeni işleyişine bizzat müdahil olacaktır. Türkiye çok seçimler gördü.

ak-parti-1-haziran-seçim-değerlendirmesi-il-başkanı-Yusuf-Ziya-Öztabak

 

Ancak bu seçim bugüne kadar ki seçimlerden çok farklı bir seçim olacak. AK Parti 12 yıllık iktidarı boyunca defalarca rüştünü ispat etmiş ve milletimiz de AK Parti’ye her seçimde artan oranda destek vermiştir. Recep Tayyip Erdoğan bu seçime milletin adamı olarak katılmaktadır. Millet kendi adamına, kendi adayına ve kendi geleceğine her zaman olduğu gibi 10 Ağustos’ta da sahip çıkacak.

 
Cumhurbaşkanı seçim kampanyasında heyecanla görev alacağız ve inanıyorum ki, Yalovalı en yüksek oyla milletin adamına sahip çıkacaktır’’ dedi.

temel çoşkun ak parti yalova milletvekili il başkanı yusuf ziya öztabak merkez ilçe başkanı umut güçlü
Yalova AK Parti Milletvekili Temel Coşkun, ‘’1 Temmuz’da meclisin tatile girmesi gerekiyordu. Halen meclis tatile girmedi. 24-25 Temmuz’a kadar tatile girmeyecek.  Mecliste Torba yasası denilen her kesimi ilgilendiren, sağlık alanından eğitim alanına kadar farklı alanlarla yapılan çalışmalarıyla ilgili yasa hazırlıyorlar. İnşallah bu yasa bu haftaya kadar hazırlanır. Bayrama kadar meclis çalışması devam edilecek.

 

Hafta sonları ise Yalova’ya gelerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu torba yasasının dışında önemli bir yasa daha var. Çözüm süreci ile ilgili 5 maddelik meclis çalışması var. 1-2 yıldır bu ülkede ufak tefek olaylar hariç, terör dediğimiz baş belasının acı haberlerini duymaz olduk.

 

Büyük bir risk almak suretiyle Sayın Başbakanımız terörü sonlandıracağız, bu milletin belası olmaktan kurtaracağız demişti. Tarihi bir karar alındı ve çalışmalar devam edildi. Terör bitmez, kan durmaz dediler. Terörün bitmesine inanmıyorlardı. 1-2 yıldır artık terör olayı annelerin, babaların korkuları olmaktan çıktı. 40 yıllık böyle bir belanın, 40 günde bitmesi beklenemez’’.
 

temel-çoşkun-ak parti yalova milletvekili

Cumhurbaşkanlığı seçim startını resmen verdiklerini ve seçim çalışmalarına başladıklarını ifade eden Coşkun, ‘’Bu seçim sürecinde sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Tarihi bir süreç yaşıyoruz. Bu nesil çok şanslı. Siyaset her tarafa egemen olacak, hakim olacak.

 

Seçim çalışmalarımıza hangi partili olursa olsun bu ülkenin geleceğini düşünen herkesten oy isteyeceğiz. Vatandaşımızın sağduyusu ve öngörüsü bizim için çok önemlidir. Biz 9. Sandığa gidiyoruz. Seçimlerde oran vermeyi çok sevmiyorum. Biz Yalova’da bugüne kadar aldığımız oyların en yükseğini alacağımıza inanıyorum.

temel çoşkun ak parti yalova milletvekili il başkanı yusuf ziya öztabak merkez ilçe başkanı umut güçlü açıklama

 

Teşkilatımız, 10 Ağustos’taki Cumhurbaşkanı Seçimi’ne, bugüne kadar katıldığımız bütün seçimlerden çok daha fazla hazırdır. Merkez İlçe, Altınova, Armutlu, Çiftlikköy, Çınarcık ve Termal’de %50’nin üzerinde oy alarak; Milletimizin kutlu yürüyüşüne Yalova’dan da güçlü bir şekilde katılmış olacağız.

 

İl, İlçe, Belde ve Mahalle Teşkilatlarımız; Kadın ve Gençlik Kollarımız; Milletvekilimiz; Belediye Başkanlarımız; İl Genel ve Belediye Meclisi Üyelerimiz; teşkilatımızda geçmişte görev almış tüm arkadaşlarımız ve AK Parti Ailesi’nin bütün üyeleri, Cumhurbaşkanı Seçim Kampanyası’nda heyecanla görev alacak ve inanıyorum ki Yalovalılar da en yüksek oyla milletin adamına sahip çıkacaktır’’.

Yalova CHP Milletvekili Muharrem İnce’nin ve Vefa Salman’ın Ramazan ayında Bodrum’da alkol almasını ile ilgili sorulan soruyada ” Bu özel bir konu kişiyi ilgilendiriyor. Yeterince deşifre oldu. Çok fazla bizim gündemimize girmesini arzu etmiyorum. Herkes kendi hesabını verir. Herkesin özelidir” cevabını verdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.