YTSO’UN YENİ BAŞKANI CEMİL DEMİRYÜREK OLDU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Ticaret ve Sanayi Odasi (YTSO) gerçekleştirilen toplantıda YTSO yönetim kurulu başkanını belirledi.

Toplantıda Tahsin Becan’ın istifası sonrasinda boşalan YTSO Başkanlığına Cemil Demiryürek oybirliği ile getirildi. YTSO Başkanı Tahsin Becan’ın istifası sonrasında YTSO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine gelecek ismin belirlenmesi için bir araya gelen yönetim kurulu üyeleri. Seçim yapmaya gerek duymadan oy birliği ile odanın en deneyimli isimlerinden birisi olan Cemil Demiryürek’i yönetim kurulu başkanlığına getirdiler.

Oda üyelerine teşekkür eden Demiryürek, “Mensubu olmaktan her zaman onur ve gurur duyduğum bu odanın başkanlığına getirilmiş olmaktan büyük bir onur ve gurur duyuyorum. Bu konuda yönetim kurulunun seçim yapmadan oy birliği ile beni yönetim kurulu başkanı seçmeleri ise beni ayrıca çok mutlu etti. Odamızdaki birlik ve beraberliğin, demokrasi ruhunun ne denli güçlü olduğunu bir kez daha gösteren ve bu önemli göreve beni layık gören tüm arkadaşlanma yürekten teşekkür ediyorum. Elbirliği ile odamız ve üyelerimiz için güzel çalışmalar yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Seçimle birlikte oluşan YTSO Yönetim Kurulu Üyeleri

Cemil DEMİRYÜREK – Yönetim Kurulu Başkanı
Galip ATİK – YTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Sercan ŞIK – YTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Ertuğrul EVCİ – YTSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi
Kenan ENGİN – YTSO Yönetim Kurulu Üyesi
Murat YÜREKTÜRK – YTSO Yönetim Kurulu Üyesi
Serkan TEMEL – YTSO Yönetim Kurulu Üyesi
Ünal YILDIZ – YTSO Yönetim Kurulu Üyesi
Tamer YAZICI – YTSO Yönetim Kurulu Üyesi

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.